Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 • Czyn społeczny

  Wspólna praca w pocie i znoju, połączyła pokolenia by jak za lat minionej epoki budować swoją Ojczyznę.

  Czytaj więcej
 • Wólka sprzed lat

  Jeśli posiadasz stare fotografie przedstawiajace Wólkę z dawnych lat prześlij je. Posłużą one do stworzenia unikalnej galerii, dzieki której będziemy mogli zatrzymać czas z tamtych lat.

  Czytaj więcej
 • Dożynki 2017

  W dniach 9-10 września 2017 r. odbyły się gminno-parafialne dożynki w gminie Pomiechówek.

  Czytaj więcej
 • Wólka w Łazienkach Królewskich

  W dniu 23.07.2017 roku mieszkańcy Wólki Kikolskiej oraz Zapiecek wybrali się na wycieczkę do Warszawy. W programie był koncert Chopinowski pod pomnikiem Chopina w Łazienkach Królewskich ...

  Czytaj więcej
 • IV Wólczyński Spływ Kajakowy 2017

  "Ach jak przyjemnie kołysać się wśród fal" chciałoby się śpiewać. IV Wólczyński Spływ Kajakowy można uznać za udany i przechodzi powoli do historii. Pogoda dopisała, kajakarze również...

  Czytaj więcej
 • Wólka w XIX w.

  Pan Wiesław Milewski, który pochodzi z Wólki Kikolskiej nadesłał fotokopie dokumentów swoich przodków z XIX w. i opowiedział ich historię.

  Czytaj więcej
Dzisiaj jest: 15 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Nina, Celina, Walerian

kasa        Uprzejmie zawiadamiam mieszkańców sołectwa Wólka Kikolska, iż w dniu 15.11.2017 r. (tj. środa) w godzinach od 17:00 do 19:00 w świetlicy wiejskiej będę przyjmował IV ratę podatku rolnego.

szkolenie      MODR, Oddział Poświętne, Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Pomiechówku zapraszają na szkolenia, które odbędą się 13.11.2017 r. (poniedziałek) o godz. 14.00 w świetlicy wiejskiej w Błędowie.

Temat szkolenia: Ubieganie się o przyznawanie pomocy finansowanej lub współfinansowanej w ramach PROW 2014-2020 (Wybrane działania PROW 2014-2020).

soltys        Zawiadamiam mieszkańców Sołectwa Wólka Kikolska, iż w dniu 27 września 2017 r. (środa) o godz. 20:30 w świetlicy wiejskiej odbędzie się zebranie wiejskie dotyczące przeznaczenia środków z funduszu sołeckiego na rok 2018. Na zebraniu obecny będzie Wójt Gminy Pomiechówek Pan Dariusz Bielecki.

Zachęcam wszystkich do czynnego udziału w zebraniu wiejskim.