Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 • Wólka w XIX w.

  Pan Wiesław Milewski, który pochodzi z Wólki Kikolskiej nadesłał fotokopie dokumentów swoich przodków z XIX w. i opowiedział ich historię.

  Czytaj więcej
 • Czyn społeczny

  Wspólna praca w pocie i znoju, połączyła pokolenia by jak za lat minionej epoki budować swoją Ojczyznę.

  Czytaj więcej
 • Wólka w Łazienkach Królewskich

  W dniu 23.07.2017 roku mieszkańcy Wólki Kikolskiej oraz Zapiecek wybrali się na wycieczkę do Warszawy. W programie był koncert Chopinowski pod pomnikiem Chopina w Łazienkach Królewskich ...

  Czytaj więcej
 • Dożynki 2017

  W dniach 9-10 września 2017 r. odbyły się gminno-parafialne dożynki w gminie Pomiechówek.

  Czytaj więcej
 • IV Wólczyński Spływ Kajakowy 2017

  "Ach jak przyjemnie kołysać się wśród fal" chciałoby się śpiewać. IV Wólczyński Spływ Kajakowy można uznać za udany i przechodzi powoli do historii. Pogoda dopisała, kajakarze również...

  Czytaj więcej
 • Wólka sprzed lat

  Jeśli posiadasz stare fotografie przedstawiajace Wólkę z dawnych lat prześlij je. Posłużą one do stworzenia unikalnej galerii, dzieki której będziemy mogli zatrzymać czas z tamtych lat.

  Czytaj więcej
Dzisiaj jest: 18 Październik 2017    |    Imieniny obchodzą: Juliana, Łukasza, Bogumiła

soltys       Zapraszam mieszkańców sołectwa Wólka Kikolska na zebranie wiejskie, które odbędzie się 4 czerwca 2017r. (tj. niedziela) o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej. Tematem spotkania będzie omówienie bieżących spraw dotyczących sołectwa.

szkolenie      MODR, Oddział Poświętne, Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Pomiechówku zapraszają na szkolenia, które odbędą się 06.06.2017 r. (wtorek) o godz. 11.30 w budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Pomiechówku, ul. Ogrodnicza 6.

Temat szkolenia: Zasady zdrowego żywienia.

kasa        Uprzejmie zawiadamiam mieszkańców sołectwa Wólka Kikolska, iż w dniu 14.05.2017 r. (tj. niedziela) w godzinach od 17:00 do 19:00 w świetlicy wiejskiej będę przyjmował II ratę podatku rolnego.